Eregma Max Power tbl.100 + tbl.20 zdarma

Aregma Max Power je doplněk stravy-přírodní přípravek k výraznému zlepšení sexuálních funkcí, plodnosti a omlazení organizmu. Zintenzivňuje sexuální prožitek obou partnerů.  

zvyšuje sexuální aktivitu – zvyšuje libido, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, podporuje plodnost – u mužů zvyšuje počet, kvalitu a pohyblivost spermií, u žen zvyšuje schopnost otěhotnění a dozrávání vajíčka, působí příznivě na hormonální hladinu u mužů a žen (menstruační potíže, problémy v menopauze, snížené libido), působí proti stresu a pocitům úzkosti, odstraňuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, zvyšuje vytrvalost, odolnost, koncentraci, vitalitu a paměť, zlepšuje metabolismus tuků, snižuje hladinu cholesterolu, posiluje srdce (prevence infarktu a mozkové mrtvice), působí příznivě na cévní systém a zlepšuje periferní prokrvení především mozku a končetin, stabilizuje výkyvy hladiny krevního cukru – velmi vhodný pro diabetiky, zvyšuje vylučování žluči, zlepšuje činnost jater a zažívání, zlepšuje funkci sliznic zažívacího ústrojí a močových cest, zvyšuje imunitu organismu, snižuje vypadávání vlasů a zlepšuje jejich kvalitu, brzdí zánětlivé procesy v pohybovém aparátu, zvyšuje nárůst svalové hmoty a zvyšuje fyzickou výkonnost – velmi vhodné pro sportovce, zpomaluje stárnutí organismu.

Obsahuje: Obsahuje byliny Maca a Tribulus terestris, kořen života žen-šen, pampelišku, ginkgo, smilax. Obsahuje zinek pro udržení normální hladiny testosteronu a plodnosti, měď pro normální funkci imunitního systému, činnosti nervové soustavy a k normálnímu energetickému metabolismu. Selen, který přispívá k normální spermatogenezi, normální funkci imunitního systému a chrání před oxidativním stresem. Dávkování: doporučené dávkování je 2krát denně 1 tableta ( dopoledne mezi jídly, večer nejlépe před spaním), dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny).


Typ dráždění Zdravotní pomůcka
Vaše cena
799 Kč